text.skipToContent text.skipToNavigation
The natural choice

Kuidas valida õiget 355 terast ja mida arvestada 

Kestus: 45 min. Keel: inglise keel


"Ma tahan S355 terast", see on üks levinumaid kommentaare SSAB tehnilise toe meeskonnale. SSAB-l on üle 30 standardse teraseklassi voolavuspiiriga 355 ja mitusada versiooni.

SSAB ja Tibnor kutsuvad teid sellele veebiseminarile, mis on mõeldud tootedisaineritele, tootmisinseneridele, ostjatele ja üliõpilastele. Meie tehniline arendusjuht Erkki Krankkala annab juhised sobivate 355 teraseklasside kohta erinevateks rakendusteks ja tootmismeetoditeks ning annab ülevaate standarditest, mida arvestada. Veebiseminar on inglise keeles.

Tibnori müügijuht Gintaras Kancleris räägib ka 355 teraseklassist, mis on saadaval laotootena ning Tibnori pakutavatest tootmisteenustest, nagu painutamine, lõikamine, haavelpuhastus, värvimine ja palju muud.

Näited veebiseminaril käsitletud teemadest:

  • Sobivate 355 teraste juhised erinevateks rakendusteks ja tootmismeetoditeks
  • Erinevus standardse 355 terase ja kõrgema kvaliteediga 355 terase vahel, mida pakub SSAB ja mida müüakse kui SSAB Laser, SSAB Multisteel ja SSAB Domex
  • Kvaliteetse 355 teraseklassi kasutamisel saavutatakse kulude kokkuhoid ja töökoja tootlikkuse tõus
  • Ülevaade kõigist SSAB pakutavast 355 teraseklassist
  • Ülevaade standarditest, mis hõlmavad 355 klassi
  • Tibnori laotooted 355 klassist ja Tibnori pakutavad tootmisteenused

Veebiseminari lõpus on küsimuste ja vastuste seanss, kus saab ekspertidele küsimusi esitada.

Kõneleja

Erkki Krankkala
Tehniline arendusjuht


Erkki Krankkala on müügi ja tehnilise toe alal töötanud nii Rautaruukkis kui ka SSAB-s kokku juba 36 aastat. Hetkel töötab ta SSAB Europe'is tehnilise arendusjuhina ning tema vastutusalaks on Soome ja Balti riigid, aidates kliente kuumvaltsitud, külmvaltsitud ja metallkattega toodetega.

Anti Metsamaa
Baltikumi müügijuht


Anti Metsamaa on müügivaldkonnas töötanud alates 2004. aastast. Praegu vastutab Anti SSAB Europe müügi eest Balti riikides. SSAB Europe tooted hõlmavad kuumvaltsitud, külmvaltsitud, kuumtsingitud, värviga kaetud, torude ja sektsioonide müüki piirkonnas.

Gintaras Kancleris
Tibnor Leedu müügijuht 


Gintaras Kancleris on töötanud müügis alates 2013. aastast, vastutab Tibnori müügi eest Leedus. Tibnor hoiab laos kohapeal ja müüb SSAB Europe kuumvaltsitud, külmvaltsitud, kuumtsingitud lehttooteid, mõningaid torusid, profiile.

Vaata nüüd

Vaata veebiseminari, täites alloleva vormi.

Selle täidetud vormi esitamisega annate Tibnorile loa oma isikuandmeid töödelda ja nõustute meie privaatsustingimustega. Järgime andmetöötluse osas alati kohalikke eeskirju.

Fill in all fields correctly.A technical error occurred.Thank you for your submission.
Quick order
Delivery options
Selected date Partial delivery possible


Log In

I have forgotten my password

We are pleased that you want to become a customer with us. In order for you as a business customer to be able to shop from us, you need to apply for a customer account.

Apply for a customer account

*Note that we only sell to business customers, unfortunately not to private individuals. Applications without an organization number will not be processed.