text.skipToContent text.skipToNavigation
The natural choice

Töö tibnoris – The natural choice

Liitu meiega nüüd

Meie töötajad - meie suurim vara

Liitu meiega ja ole osa teraseturu suurimast edasimüüjast. Me arendame pidevalt oma ettevõtet ja töötajaid olema kaasaegsemad, digitaalsemad, turvalisemad ja jätkusuutlikumad. Liitu meiega ja ole osa sellest teekonnast.

Millest sa huvitatud oled?

Your natural choice

Ohutus

Ohutus on meie kultuuri tuum

Ohutus tähendab, et pärast tööd saad olla turvaliselt koos kallite inimeste ja sõpradega. See puudutab inimesi ja me hoolime sellest sügavalt. Oleme teadlikud paljudest meie logistika ja tootmisega seotud riskidest ning seetõttu on oluline neid süstemaatiliselt iga päev vähendada.

Tibnori ühiseesmärk on saavutada õnnetuste puudumine. Kuidas seda saavutada? Keskendudes ohutusele meie igapäevases töös. Tibnoris on turvalisus igaühe mure mitte ainult tootmise, vaid ka müügi- ja tugifunktsioonide osas. Ohutus hõlmab meid kõiki, ehkki ohutusalane töö võib varieeruda sõltuvalt sinu organisatsioonist. Meie keskendume riskide tuvastamisele, nende vähendamisele ja nendest õppimisele. Me püüame tagada, et samad vigastused ei kordu. Lisaks teame ka seda, et inimesed mängivad turvariskides olulist rolli ning seetõttu on ohutuse tagamine seotud inimestega.

Tibnoris on ohutus esikohal kõiges, mida me teeme, ja see on miski, millega me tegeleme iga päev.

Lean

Lean-i jõuga edasi

Tibnor arendab pidevalt oma tööviise, lähtudes meie puhtast „SSAB One“ filosoofiast. Pidevad täiustused hõlmavad pidevat õppimist ja igapäevaseid parendusi.

Me peame pidevalt paranema, et püsida turul, asjakohasena meie klientide, töötajate ja meie ühiskonna jaoks. Kuidas me seda tagame? Tibnoris arendame me oma töömeetodeid, lähtudes meie puhtast „SSAB One“ filosoofiast. Sellisel viisil töötame kõigis meeskondades ja kõigis riikides, et kindlustada Tibnori konkurentsivõime, kõrvaldada raiskamine meie voogudes, suurendada meie tööviiside ja -protsesside tõhusust ning suurendada kõigi sellega seotud töötajate kaasatust.

Peaaegu kõigil meie riikide meeskondadel on koosolekud iga päev või iga nädal, et hallata meeskonna töökoormuseid ning leida kõrvalekaldeid ja teha täiendusi. Samuti keskendume kõigis meeskondades probleemide lahendamisele, et parendada nn „tavaolekut“. Idee selle taga on kasutada igaühe teadmisi, et muutuda üheskoos paremaks. Nii loome me Tibnoris pühendumist.

Mitmekesisus

Mitmekesisus Tibnoris

Me austame Tibnoris kõiki ja püüame tagada, et kedagi ei koheldaks halvemini oma soo, seksuaalse sättumuse, rassi, etnilise tausta, vanuse, usutunnistuse või veendumuste tõttu.

Usume kindlalt, et mitmekesisus rikastab meie äri- ja ettevõttekultuuri. SSAB Groupi osana töötame tihedalt käsikäes koos klientide ja tarnijatega üle kogu maailma. Selleks, et vastaksime nende vajadustele parimal võimalikul viisil, peame mõistma igaühe lähenemisviisi ja kultuuri. Samuti on meie juures tööl mehi ja naisi erinevatest geograafilistest piirkondadest, erinevate pädevuste ja kogemustega, kes on meie juures töötanud erinevat aega. Ettevõttena püüame pakkuda kõigile oma töötajatele võrdseid võimalusi ettevõtte sees arenemiskes ja enda tundmiseks kaasatuna.

Jätkusuutlikkus

Jätkusuutlikkus on meie peamine ärimootor

Tibnoris on sarnaselt SSAB-le, meie emaettevõttele, kolm jätkusuutlikkuse valdkonda:

  • Jätkusuutlik tegevus
  • Jätkusuutlik pakkumine
  • Vastutustundlik partner

Jätkusuutlik tegevus
Jätkusuutlik tegevus tähendab, et me töötame selle nimel, et vähendada oma tegevuse keskkonnamõju. Meil on näiteks käimas algatused transpordi täitemäära suurendamiseks ning energiatarbimise ja praagi vähendamiseks.

Jätkusuutlik pakkumine
Jätkusuutlik pakkumine tähendab, et pöörame rohkem tähelepanu oma toodete ja teenuste keskkonna- ja sotsiaalsele mõjule ning keskendume näiteks hankimisele kohalikul tasandil. Pakume lisaks muudele toodetele SSAB täiustatud ülitugevat terast ning kuumtöödeldud ja karastatud terast, mis on tugevam, kergem ja ka jätkusuutlikum. Oleme uhked, et oleme osa SSAB Groupist, mis on alustanud jätkusuutlikkuse ekspeditsiooni, muutes terast revolutsiooniliselt kogu selle elutsükli jooksul – alates terase valmistamisest kuni lõppkasutuse ja 100% taaskasutatavuseni. Täna eraldavad SSAB kõrgahjud 7% vähem CO2 kui EL-i keskmine, kuid SSAB püüdleb veelgi parema poole. Algatuse HYBRIT uuendused viivad terasetootmise rajale, mis viiks 2045. aastaks fossiilivabaduseni. Lisateavet leiad SSAB kodulehelt.

Vastutustundlik partner
Vastutustundlik partner tähendab fookuse mõttes, et meil on jätkuvad algatused tervise ja ohutuse, aga ka mitmekesisuse ja ärieetikaga seotud algatustes.

The natural choice

Liituge meiega ja töötage Tibnoris

Vabad ametikohad
Quick order
Delivery options
Selected date Partial delivery possible


Log In

I have forgotten my password

We are pleased that you want to become a customer with us. In order for you as a business customer to be able to shop from us, you need to apply for a customer account.

Apply for a customer account

*Note that we only sell to business customers, unfortunately not to private individuals. Applications without an organization number will not be processed.