text.skipToContent text.skipToNavigation
The natural choice

Mida vähem lülisid, seda kõrgem kvaliteet

Õigesse pikkusesse lõigatud kuumvaltsitud plaatide ja monteerimisvalmis detailide otsetarned mõjutavad positiivselt Toyota Mjölby tootmisüksuse tööd.

Toyota Material Handling Europe’i Mjölby tehases toodetakse aastas ligikaudu 80 000 elektrilist laotransportööri ning 100 000 kaubaalusetransportööri. Tehases toimub keevitus-, värvimis- ja monteerimistöö. Ettevõte ostab sisse teraskomponente, mille saab suunata otse keevitusse ilma vahetöötluseta, ja sealt edasi värvimisse ja transportööride monteerimisse. Tibnor, kellele Toyota omistas oma 2016. aasta parima allhankija tiitli, tarnib neile kuumvaltsitud plaati ja töödeldud detaile. Tänu sellele on Toyotal pidev ligipääs kõigile vajalikele detailidele just siis, kui neil seda vaja on. Mjölby tehas on Toyota Euroopa suurim transportööride tootmisüksus.

Väljakutse

Toyota vajab toormaterjali ja detaile õiges koguses õigel ajal.

Tibnor peab Mjölbys Toyota tehases konsignaatladu, kus hoitakse erinevatest terasemarkidest kuumvaltsitud lehti. Ladu haldab Toyota, kuid materjal kuulub Tibnorile, kuni Toyota selle laost välja võtab.

„Omaenda suure lao omamine on kulukas ja nõuab kõrgetasemelist detailijuhtimist allhankija ja kliendi vahel, kuid antud korraldus võimaldab Tibnoril iseseisvamalt tegutseda, samas on plaadid aga Toyotale sajaprotsendiliselt kättesaadavad,“ sõnab Magnus Andersson, ettevõtte Toyota Material Handling Manufacturing Rootsi ostujuht.

Töötlemine

Tibnor hoolitseb, et Toyotale vajalikud detailid oleksid alati saadaval. Töödeldud detailid tarnitakse Tibnori Köpingi tehasest vastavalt Toyota vajadustele. Kuumvaltsitud lehed tarnitakse Borlänge laost Toyota tehasesse alati vajalikus koguses.

Tugev partnerlus on tuleviku võti. Tibnori tootmistegevus toetab Toyota konstruktorite tööd.

„Meil on hea koostöö, kus klient on täies mahus kaasatud. Jämetöötlusega plaadi osas kasutame me allhankijaid, kes töötlevad terast, mida meie oma tehastes lõikame. Hästitoimiv koostöö meie allhankijatega on andnud tulemuseks selle, et saame soorituskvaliteedi ja tarnekindluse osas täita Toyota soove,“ sõnab Tibnori võtmekliendijuht Johan Botold.

Lühidalt

Toyota
Toyota Material Handling Europe tootmisüksus Rootsis Mjölbys on ettevõtte Euroopa suurim transportööritehas.

Väljakutse
On äärmiselt oluline, et Toyota transportööride osad oleksid konkurentsitihedas maailmas kõrgeima kvaliteediga.

Lahendus
Tibnor tarnib toormaterjale ja monteerimisvalmis detaile tihedas koostöös Toyotaga, mis pikas perspektiivis annab tulemuseks positiivsed arengud transportööride disainis ja kandevõimes.

Võtke meiega ühendust

Tibnori eesmärk on teenindada kliente kogenud spetsialistidega. Mida me saame teie heaks teha?

Võtke meiega ühendust
Quick order
Delivery options
Selected date Partial delivery possible


Log In

I have forgotten my password

We are pleased that you want to become a customer with us. In order for you as a business customer to be able to shop from us, you need to apply for a customer account.

Apply for a customer account

*Note that we only sell to business customers, unfortunately not to private individuals. Applications without an organization number will not be processed.