text.skipToContent text.skipToNavigation
The natural choice

SSAB Multisteel SN täidab nelja teraseliigi nõudeid ja säästab töökojas aega

SSAB Multisteel SN on mitmenäoline plaat. See on üks väheseid tooteid, mis on täidab nelja eri teraseklassi nõudeid, vähendades oluliselt vajadust erinevate materjalide järele laos. Lisaks on see väga ühtlane – isegi pärast lõikamist.

Lönneberga Mekaniska Verkstads AB (LMV) on Rootsi perefirma, mis tegeleb teraskonstruktsioonide, keevituse, töötlemisalltöövõtu, konstruktsioonide rajamise, mitmekorruseliste struktuuride, sildade, painutustööde, treimise ja freesimisega. Pärast mitmeid ettepanekuid ja läbirääkimisi katsetasid nad mõnda aega tagasi SSAB Multisteel SN-i.

"Töökoja juhataja tuli minu juurde ja ütles, et neil ei ole enam vaja lõigatud osi sirgestada. Need võis saata otse lõikamiselt keevitusse ja montaaži," rääkis Ulf Persson, Lönneberga Mekaniska AB töödejuhataja. See hoidis kokku hulga aega.

SSAB Multisteeli valimise põhjuseks on ka SSAB terasetehase tootmisvõimsuse kättesaadavus Soomes Raahes. Toode sobis hästi asendama tavalist terast. Multisteelile on iseloomulik hea tasapinnalisus ja seda ladustatakse alati siseruumides. "Nägime võimalust rahuldada vajadust, nii et oli põnev näha, mida klient arvab. "Me teadsime, et toode on hea, ja see, et klient mõistis selle kasulikkust, tegi asja veelgi paremaks," rääkis SSAB vanemmüügijuht Niklas Karlsson.

Tarned Tibnorist 

Tibnor on SSAB tütarettevõte ja teeb tihedat koostööd terast kasutavate klientidega. Tänu tihedatele kontaktidele kulgeb töö sujuvalt.

"Oleme Lönneberga Mekaniskale juba mitu aastat tarninud erinevaid materjale ja Multisteeli abil saame ühe materjaliga hõlpsamini vastata mitmele standardile. See on hea meie ärile ja teeb tellimise lihtsaks," ütleb Tibnori vanemmüügijuht Henrik Nické Gustavsson.

Tõstukid, palgikonveierid ja kruiisilaevade liftid

Tootjad võivad kokku puutuda paljude eri vajadustega. LMV põhitoodanguks on pikalt olnud kahveltõstukid ja nende komponendid. Püsiklientideks on ka saeveskid, kes tellivad konveiereid ja puidutöötlemisseadmeid. Keerulises tootmismaailmas nõutakse üha enam sertifikaate ja tõendeid. LMV oli üks esimesi ettevõtteid, kes sai EN 1090-2 sertifikaadi, mis tõi kaasa väga ebatavalise tellimise – valmistada liftikarkassid kahele luksuslikule kruiisilaevale, sh ka alusele Freedom of the Seas.

"Tänu sertifikaadile leidis meid üks konsultatsioonifirma ja meilt telliti laevade liftide jaoks teraskarkassid. See on seni meie kõige erilisem tellimus. Mõelda vaid, et meie ehitatu veab nüüd inimesi ja kaupu seitsme mere taha," ütleb Ulf.

Võtke meiega ühendust

Tibnori eesmärk on teenindada kliente kogenud spetsialistidega. Mida me saame teie heaks teha?

Võtke meiega ühendust
Quick order
Delivery options
Selected date Partial delivery possible


Log In

I have forgotten my password

We are pleased that you want to become a customer with us. In order for you as a business customer to be able to shop from us, you need to apply for a customer account.

Apply for a customer account

*Note that we only sell to business customers, unfortunately not to private individuals. Applications without an organization number will not be processed.