text.skipToContent text.skipToNavigation
The natural choice

Jätkusuutlik tootevalik

Me arvestame oma toodete ja teenuste keskkonna- ja sotsiaalse mõjuga ning püüame leida kohalikke allhankijaid. Pakume muu hulgas SSAB täiustatud kõrgtugevaid teraseid ja karastatud teraseid, mis on tugevamad, kergemad ja veelgi vastupidavamad. Oleme uhked, et kuulume SSAB kontserni, mis on alustanud jätkusuutlikkuse teekonda ja tahab teha revolutsiooni kogu terase elutsüklis alates tootmisest kuni lõppkasutuseni, 100% ringlussevõtu määraga. Praegu emiteerivad SSAB kõrgahjud 7% vähem CO2 kui EL-is keskmiselt, kuid SSAB tahab veel kaugemale minna. HYBRIT-projekti uuenduste abil toob SSAB juba 2026. aastal turule fossiilkütustevaba terase.

Tibnor teeb tihedat koostööd ka teiste põhjamaade terasetootjatega, keda kõiki iseloomustab kõrge kvaliteet ja ressursitõhus tootmine. Lisaks SSAB toodetele on Tibnoril tugevad suhted ka Outokumpu, Ovako, Hydro, Celsa ja Duferco Dansteeliga. 50–60% Tibnori toormest tuleb põhjamaade tehastest.

Loogem koos erinevust

Oleme veendunud, et koos saame luua jätkusuutlikuma tuleviku. Võtke meiega julgelt ühendust, püüame üheskoos homse päeva veidi paremaks muuta.

Võtke meiega ühendust
Quick order
Delivery options
Selected date Partial delivery possible


Log In

I have forgotten my password

We are pleased that you want to become a customer with us. In order for you as a business customer to be able to shop from us, you need to apply for a customer account.

Apply for a customer account

*Note that we only sell to business customers, unfortunately not to private individuals. Applications without an organization number will not be processed.