text.skipToContent text.skipToNavigation
The natural choice

Jätkusuutlik tegevus

Me muudame oma tegevuse jätkusuutlikuks, arendades pidevalt oma töömeetodeid, mis põhinevad meie Lean-filosoofial SSAB One. Pidev täiustamine tähendab pidevat õppimist ja igapäevast paremaks muutumist.

Me peame pidevalt paremaks muutuma, et jääda turul tegijaks – seda nii klientide, töötajate kui ka ühiskonna jaoks. Kuidas me seda tagame? Arendame Tibnoris töömeetodeid, mis põhinevad meie Lean-filosoofial SSAB One. Me töötame sel viisil kõigis tiimides ja riikides, et tagada Tibnori konkurentsivõime, kõrvaldada töövoogudest raiskamine, suurendada töömeetodite ja -protsesside tõhusust ning luua pühendumust kõigi osalevate töötajate seas.

Peaaegu kõik meie meeskonnad kõikides riikides korraldavad igapäevaseid või iganädalasi koosolekuid, et hallata töökoormust ning teha kindlaks kõrvalekalded ja kitsaskohad. Samuti keskendume kõikides tiimides probleemide lahendamisele, et parandada nn normaalseisundit. Selle lähenemise idee on kasutada ära kõigi teadmisi, et üheskoos paremini hakkama saada. Nii saavutame Tibnoris kaasatuse.

Sel viisil töötades loome tõhusaid protsesse ja vähendame oma tegevuse keskkonnamõju. Keskendume eelkõige heitkoguste vähendamisele, transpordivahendite täituvuse suurendamisele, materjalikasutuse parandamisele ning energiatarbe ja raiskamise vähendamisele. Kasutame vähemalt Euro 5 nõuetele vastavaid transpordi allhankijaid ja vähendame sel teel oma CO2 emissioone.

Loogem koos erinevust

Oleme veendunud, et koos saame luua jätkusuutlikuma tuleviku. Võtke meiega julgelt ühendust, püüame üheskoos homse päeva veidi paremaks muuta.

Võtke meiega ühendust
Quick order
Delivery options
Selected date Partial delivery possible


Log In

I have forgotten my password

We are pleased that you want to become a customer with us. In order for you as a business customer to be able to shop from us, you need to apply for a customer account.

Apply for a customer account

*Note that we only sell to business customers, unfortunately not to private individuals. Applications without an organization number will not be processed.