Tooted


Tibnor on tänapäevane terase ja metallide tarnija põhjamaisele tööstusele. Meilt saate kõik vajalikud terased ja muud metallid. Meil on laos suur valik materjaligruppe ning te saate vaevata tellida vajalikud materjalid ilma erinevaid allhankijaid kasutamata. Kui meie laos vajalikku toodet ei ole, tellime me selle oma allhankijalt ning te saate selle vaevata kätte.

Meiega koostööd tehes ei pea te raiskama aega allhankijate otsimisele, kui teil tekib uus vajadus või alustate uue toote tootmist. Võib-olla läks teil mõni tala katki? Võib-olla tahab mõni teie klient midagi kiiremas korras saada?  Tibnor teeb oma kiirete ja kindlate tarnetega teie elu lihtsaks. Paljudes piirkondades tarnime me kaupa mitu korda nädalas, teatud kohtades ka iga päev. Kui tellimus saabub lattu hommikul, toimub laadimine juba samal päeval.

Kui te alustate uut tootmist või uut ehitust, aitame me teid pikaajalise materjalivoo ja logistikaga. Millal tootmine või ehitus algab? Kas tarnimiskohti on mitu? Kui palju terase- ja metallisorte tarvis läheb? Kas variantide arvu saab terase vahetamisega muuta? Veidi aega varudes leiame koos teile parimad lahendused. 

Tibnori muud tooted